APIE „ŽODŽIŲ ŽAISMĄ“


          „Žodžių žaismas“ – patikima ir entuziastinga įmonė, įkurta kvalifikuotų, patyrusių ir tiesiog savo darbą mylinčių kalbos specialistų. Svarbiausias mūsų tikslas – padėti Jums painioje kalbos sistemoje surasti tinkamiausius žodžius.
          Redaguoti kalbą reikia ne tik dėl Valstybinės kalbos įstatymo, bet ir todėl, kad tinkamai parengtas tekstas – tai priimtina, paprasčiau suprantama ir geriau įsimenama informacija.
          Tekstams kurti ir redaguoti pasirinkę įmonę, galėsite būti tikri, kad visi įsipareigojimai bus įgyvendinti laiku. Be to, mokėsite tik už atliktą darbą – jokių papildomų mokesčių! Jums nereikės įrengti darbo vietos, rūpintis reikalingomis darbo priemonėmis, specialiąja literatūra. Mes visiškai atsakome už atlikto darbo kokybę ir perduodame teisę naudoti bei skelbti dalykiniu atžvilgiu tinkamus tekstus.

          Neabejojame, kad naudingi galime būti kiekvienam!

          Atstovaujate įmonei?
          Visos Jūsų įmonės publikacijos, skirtos klientams, turi patraukti ne tik išvaizda – ir jų turinys turi būti nepriekaištingas, nes liudija Jūsų teikiamų paslaugų kokybę ir skatina pasitikėjimą. Tinkamai parinkti žodžiai gali viską – sudominti ir paveikti net išrankiausią klientą. Tad atsižvelgę į Jūsų pageidavimus, taikydami specialią tekstų kūrimo ir redagavimo metodiką, garantuosime Jums ne tik kalbos normas atitinkančius, bet ir kūrybingus, įdomius bei paveikius tekstus.

          Verčiate tekstus į lietuvių kalbą?
          Tuomet tikrai žinote, kaip svarbu juos nepriekaištingai parengti, o geriausias pagalbininkas – puikiai lietuvių kalbos normas išmanantis lituanistas.
          Atsižvelgę į besikeičiančios rinkos poreikius, daug dėmesio skiriame naujausioms vertimo technologijoms – naudojame pagalbines programas „Trados“, „Idiom“ ir kt.

          Kuriate reklamą?
          Neabejokite, kad kalba – greičiausias ir patogiausias būdas idėjoms perteikti. Tai labai patogus įrankis, padedantis sukurti gerą Jūsų reklamuojamo produkto ar paslaugos įvaizdį, trumpiausiu keliu pasiekti išsikeltų tikslų. Tereikia išmanyti, kaip kalbėti!

          Esate studentas?
          Nepamirškite, kad taisyklinga kalba lemia geresnį referato, kursinio, bakalauro ar magistro darbo įvertinimą. Tekstus suredaguosime ne tik kokybiškai, bet ir greitai!


Jūsų –